1
dec
2010

Adoptuj si dieťa cez Facebook a pomôžeš mu

 

Help a Child with UNICEF je skvelá Facebooková aplikácia, pomocou ktorej môžete pomôcť skutočných deťom z rozvojových krajín žiť svoj život v dôstojných podmienkach. Zmyslom aplikácie Help a Child with UNICEF je vyzbierať peniaze na financovanie projektov UNICEF, ktoré dávajú deťom z rozvojových krajín jedlo, príbytok, bezpečie, vzdelanie a lásku. Celá aplikácia je projekt Slovenského výboru pre UNICEF a kreatívca Radovana Greža – @andrejdwin.

UNICEF použije vaše peniaze tak, aby pomohli deťom, ktoré to potrebujú. Drobnú čiastku (menej ako 5%) z vyzbieraných peňazí však musíme použiť na prevádzku a údržbu tejto aplikácie. Nemajte však obavy, nikto pritom nezbohatne!

Pomocou tejto aplikácie si najprv vyberiete virtuálne dieťa. Neskôr vám táto aplikácia pošle žiadosť o pomoc tomuto virtuálnemu dieťaťu – napríklad s jedlom alebo očkovaním proti smrteľným chorobám. Tieto veci môžete kúpiť buď virtuálne na Facebooku alebo prostredníctvom finančného príspevku. V tom prípade budú peniaze, ktoré darujete, použité na financovanie projektov UNICEF zabezpečujúcich deťom v rozvojových krajinách jedlo, prístrešie, bezpečie, vzdelanie a lásku.

Aplikácia Help a Child with UNICEF je úplne zadarmo. Nebude od vás pýtať údaje o vašej platobnej karte ani nič podobné, keď si ju pridáte do svojho profilu na Facebooku. A dokonca nám v nej ani nikdy nemusíte dať finančný príspevok.

Ak sa však rozhodnete prispieť, bude vás váš príspevok stáť skutočné peniaze, ktorými môžete podporiť svoje virtuálne dieťa a zároveň pomôcť skutočným deťom v rozvojových krajinách. Až vtedy, a iba vtedy, vás požiadame o údaje potrebné k realizácii platby cez systém PayPal alebo cez náš bezpečný systém na spracovanie transakcií prostredníctvom platobnej alebo kreditnej karty.

 

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.