8
dec
2010

Máte nový profil na Facebooku? Tak si ho kreatívne upravte!

Už pár dní je tu veľké haló okolo nových profilov na Facebooku. Ak ho ešte nemáte aktivujte si ho na http://www.facebook.com/about/profile/. Samozrejme objavili sa už špekulácie, prečo Facebook mení dizajn. Celkom zaujímavú myšlienku priniesol na svojom blogu Martin Hrkút. Podľa neho chce Facebook, aby ste si vyplnili celý váš profil, doplnili ho a on tak mohol lepšie cieľovať PPC reklamu a teda zarábať.

Na serveri Allfacebook.com sa už objavili zaujímavé tipy ako si nový profil kreatívne vylepšiť. Vtip je v tom že fotografie, na ktorých ste označený si do profilového výberu môžete vybrať sami. Potrebujete sami seba otagovať v obrázok vo vašich albumoch a potom iba presúvať fotky na začiatok albumu. Stačí už iba troška kreativity a zaujímavý výsledok je zaručený.

Som zvedavý, kedy facebook redizajnuje aj Pages. Ak budú vyzerať podobne ako profily a bude tam tento systém, viem si predstaviť skvelé marketingové využitie. Nechajme sa prekvapiť.

 

1 Response

  1. Pingback : Tweets that mention Máte nový profil na Facebooku? Tak si ho kreatívne upravte! | Jeryho cancák -- Topsy.com

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.