Konferencie a akcie, na ktorých by nemal chýbať žiadny marketér

Konferencie na najbližšie obdobie 2011Blíži sa konferenčná sezóna a ja znova prinášam zoznam akcií, eventov a konferencií, ktoré určite stojí navštíviť. O tom, že tento rok je plný zaujímavých akcií niet pochýb. Ja osobne vám odporúčam minimálne sledovať livestream konferencie UNICAMP2011, ktorú oganizujem :) (teda ak sa UNICAMP2011 nemôžete zúčastniť) Ak budete vedieť o ďalších konferenciách a zaujímavých akciách budem určite rád ak sa o ne podelíte v komentároch.

 

MOBERA Brno

5. – 7. septembra – http://mobera.eu/

Najväčšia konferencia o všetkom čo súvisí s mobilnými zariadeniami.  Na konferencii sa bude hovoriť napríklad o mobilných bezkontaktných platbách pomocou technológie NFC alebo o Augmented realite. Reč príde aj na nové zdroje energie pre mobilné zariadenia a diskutovať sa bude o mobilných technológiách v zdravotníctve.

InternetRulezz 2011

28. septembra – http://www.facebook.com/event.php?eid=208144999241080

InternetRulezz 2011 je odborná konferencia o internetovom marketingu od tvorcov Internet je sexy a MobileRulezz 2011. Témou konferencie bude aktuálny internetový a marketingový fenomén – Facebook a jeho využitie v komunikácii a marketingu firiem, značiek a produktov.

Pokiaľ hľadáte stále nové možnosti a nástroje ako vašu značku efektívne komunikovať a nebojíte sa sociálnych sietí, konferencia InternetRulezz 2011 je pre vás ako stvorená!

WebExpo Praha

22. – 24. september – http://webexpo.cz/praha2011/

Najväčšia konferencia o webe, online a starupoch v Čechách. Určite by ste ju nemali vynechať.

Startup WEEK

3. – 7. októbra – http://www.startupweek2011.com/

TechCrunch, Initial Factor and STARTeurope (partnerská organizácia Združenia mladých podnikateľov Slovenska) organizujú výnimočnú akciu v rámci Európskej start-up scény: Start-up week 2011. Počas siedmych dní vo Viedni bude pozornosť zameraná high-tech podnikateľov v oblasti internetu a mobilného priemyslu. Možnosť zúčastniť sa majú startupy v akejkoľvek fáze.

Počast Start-up weeku 2011 budú prebiehať workshopy, súťaže, stretnutia s investormi a networking. Viedeň bude od pondelka (03. 10. 2011) do piatku (07. 10. 2011) podnikateľskou metropolou strednej a východnej Európy. Bližišie informácie si môžete nájsť na webe akcie.

Social Marketers Summit Praha

4. októbra – http://www.socialsummit.cz/

Na Social Marketer Summite sa schádzajú všetci, ktorí na sociálnych sieťach viac pracujú, ako oddychujú. Každý rok preberajú, to čo sa aktuálne deje nielen za morom, ale hlavne u nás v Strednej Európe. Tento rok je témou summitu „Human Power“, bude hlavne reč o užívateľoch.

Manager Expo

6. – 8. októbra – http://www.managerexpo.sk/

Dve konferencie v jedom – Social Media Marketing a Time Management. Na Manager Expo vás čaká 33 prednášok – 26 prednášajúcich – 4 workshopy – večerný raut. Prednášky budú prebiehať kontinuálne v oboch sálach. Súčasťou konferencie bude aj sprievodná výstava a tombola s množstvom zaujímavých cien ako: notebook, business tlačiareň a pod. V piatok sa všetci môžu tešiť na večerný raut.

Pri online registrácii na www.managerexpo.sk, si každý účastník môže vybrať svoju veľkosť trička a darček, ktorý obdrží pri registrácii v prvý deň konferencie.

Internet a reklama 2011

13. Október – http://www.etrend.sk/konferencia/detail-internet-a-reklama-2011-37.html

Trend konferencia s témou: „Ako zarobiť na internetových gigantoch“. 

Barcamp Brno 2011

15. októbra – http://www.barcampbrno.cz/

 

Barcamp v Brne, určite si nenechajte ujsť. Skvelá akcia so skvelým organizačným tímom.

Startup Weekend Bratislava

14. – 16. októbra – http://bratislava.startupweekend.org/

Startup Weekend je o vysoko motivovaných skupinách vývojárov, manažérov, marketingových guru, grafikoch a ďalších startup nadšencov, ktorí sa stretnú na 54-hodinovom podujatí, ktoré buduje komunity, firmy a projekty. A chceme krv!

Google Developer Day Praha

18. októbra – http://www.google.com/events/developerday/2011/prague/

Google Developer Day je jednodenná konferencia, ktorá je určena hlavne pre vývojárov Google technológií. Ročník 2011 (už štvrtý) bude zameraný hlavne na platformu Android, Chrome, HTML5, cloud computing, sociálny web, Google Apps.

UNICAMP2011

22. októbra – http://www.unicamp.sk/

Druhý ročník konferencie o online marketingu, dizajne a médiách UniCamp 2011 sa bude konať 22. októbra 2011 v trnavskom hoteli Holiday Inn. Začiatok je naplánovaný o 9:00. Záver konferencie bude patriť After párty, ktorá bude trvať do neskorých večerných hodín.

Cieľom konferencie je sprostredkovať študentom kontakt s praxou. Konferencia im chce ukázať, že sledovanie trendov či technologického a spoločenského vývoja je dôležité pre budúce profesionálne uplatnenie sa. Chce ich motivovať, aby si aktívne hľadali prácu alebo stáž už počas štúdia popri škole. Konferencia je určená najmä študentom mediálnych, marketingových, informatických či žurnalistických odborov.

Barcamp Poprad

november 2011 – http://barcamp.sk/

BarCamp je medzinárodná sieť user-generated otvorených konferencií, na ktorých sa z účastníkov stávajú prednášajúci. Je to stretnutie ľudí, ktoré sa zrodilo z túžby po zdieľaní a učení v otvorenom prostredí. Zámerom tohto podujatia sú nielen prednášky a ukážky, ale hlavne diskusia a spolupráca prednášajúceho s publikom.

LeWeb´11

7. – 9. decembra – http://leweb.net/

Nepoznáte? Naozaj? :)

Social Marketers Summit Praha 2011

6 komentárov k “Konferencie a akcie, na ktorých by nemal chýbať žiadny marketér”

Vložiť komentár