31
okt
2011

Zistite kto vám volal cez zmeskanyhovor.com

zmeskany-hovor.comV poslednom čase sa slovenský internet hemží startupmi a rôznymi internetovými projektmi. Predstavím vám jeden podľa mňa celkom podarený projekt. Web zmeskanyhovor.com je hlavne o zmeškaných hovoroch (resp neznámych telefónnych číslach). Ak sa aj vám stáva, že vás prezváňajú cudzie čísla, volajú vám rôzne neznáme agentúry a reklamné ponuky a neviete kto to je, čo to je potom je zmeskanyhovor.com pre vás.

Poznáte to – pozriete sa na mobil a na ňom zmeškaný hovor z neznámeho čísla. Kto to môže byť? Zavolám naspäť alebo skúsim vygoogliť? Ak patríte medzi tých, ktorí siahnu po druhej možnosti určite sa vám takýto web zíde.

zmeskany-hovor.com

Myšlienka projektu zmeskanyhovor.com je veľmi jednoduchá a vychádza z toho, že existuje veľké percento ľudí, ktorí po tom čo v mobile nájdu zmeškaný hovor z neznámeho čísla použijú vyhľadávač s úmyslom zistiť komu dané číslo patrí. Ak sa číslo nachádza v databáze zmeškaných hovorov ľudia sa ľahko dostanú na tento web a môžu si prečítať skúsenosti (komentáre) iných ľudí s daným číslom.

Za webom stojí Depi, ktorý je známy ako bloger a expert na WordPress. Ak máte záujem dozvedieť sa o projekte viac určite si prečítajte Depiho report ako projekt vznikal.

You may also like

Čo je dohoda ACTA alebo zavádzame Orwellovskú EÚ
Pozrite si 12 kreatívnych kalendárov pre rok 2012
Slovenská národná galéria má nový web za 25 tisíc eur. Hovorí tomu umenie
Celodenný Startup Camp v Košiciach privíta aj zahraničných hostí

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.