Pripravte sa na rok tabletu. Je tu konferencia MobileRulezz 2012

MobileRulezz 201225. apríla sa bude v Bratislave konať už druhý ročník konferencie o mobilnom marketingu MobileRulezz 2012. Tento rok sa organizátori rozhodli venovať špeciálnu pozornosť tabletom. Organizátori pripravili zaujímavý program plný zaujímavých spíkrov. Medzi inými uvidíte napríklad aj Massima Burgia (SEMPO) alebo Michala Štecla (Sygic).

Organizátori pripravili počas konferencie aj 4 workshopy, ktoré povedú Martin Janek (SCR), Palo Magic (Sygic) a Gustavo Pizano (Zentity).

Súčasťou konferencie MobileRulezz je aj súťažná prehliadka najlepších slovenských aplikácii pre smartfóny a tablety AppsRulezz. Ak patríte medzi tvorcov aplikácii, máte posledných pár dní na to aby ste prihlásili svoju aplikáciu. Uzávierka prihlášok je do 15. apríla. Prezrel som si všetky prihlásené aplikácie a musím uznať, že niektoré naozaj stoja za to. Súťaží sa v štyroch kategóriách (Brandovaná a nebrandovaná aplikácia, aplikácia pre smartfón alebo pre tablet). Tento katalóg odporúčam sledovať minimálne ak vás zaujímajú aplikácie pre smartfóny od slovenských tvorcov.

Ak máte záujem získať tie najnovšie info odporúčam sledovať facebook stránku alebo web konferencie.

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.